Prečo by ste si mali požičať auto od nás?

sme autopožičovňa s dlhoročnými skúsenosťami v Košiciach

v prípade poruchy promptné riešenie problému, prípadne náhrada vozidla

v cene prenájmu je zahrnuté na prejazdenie 300 kilometrov za deň

autá sú vždy v top stave, čisté a pripravené pre Vás

všetky vozidlá sú poistené pre prípad všetkých poistných rizík, každé vozidlo má slovenskú diaľničnú známku

záleží nám na Vašej spokojnosti, snažíme sa vyhovieť každému zákazníkovi

zaujímavé zľavy pre stálych zákazníkov

Ponuka áut na prenájom v meste Košice

Autopožičovňa Košice | Kto sme?

Sme autopožičovňa, ktorá je na Slovensku už niekoľko rokov a naše sídlo sa nachádza v Košiciach. V našej ponuke nájdete rôzne modely áut značky Škoda a Volkswagen (napríklad Škoda Fabia, Škoda Octavia, Škoda Octavia Combi, Volkswagen Golf Variant a iné).  Sme tu vždy pre vás -  365 dní v roku, 24 hodín denne.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Máme široký vozový park, vieme zabezpečiť aj vozidlá na želanie, ktoré sa momentálne nenachádzajú v ponuke na našej webstránke.

Vďaka cenovej dostupnosti áut, ktoré si u nás požičiate môžete navštíviť mnohé historické, prírodné a kultúrne krásy Košíc a okolia, nachádza sa tu napríklad Herliansky gejzír, Spišský hrad, Drevený kostolík v Brežanoch, rozhľadňa Hradová pri Košiciach a mnoho iného.

Rezervujte si vozidlo pohodlne prostredníctvom nášho webu TU.

 

Autopožičovňa, ktorá disponuje dlhoročnými skúsenosťami v požičiavaní áut

naši zákazníci majú možnosť prenajať si autá na krátkodobé, ale tiež dlhodobé používanie

v cene prenájmu je zahrnuté na prejazdenie 300 kilometrov za deň

autá, ktoré požičiavame zákazníkom sú vždy vo výbornom technickom stave a pripravené pre vás

v prípade poruchy poskytujeme klientom promptné riešenie problému, prípadne vám vymeníme vozidlo za iné, ktoré môžete používať

našej spoločnosti výrazne záleží na vašej spokojnosti, kladieme ju na prvé miesto a snažíme sa vyhovieť každému zákazníkovi

poskytujeme pravidelný servis, samozrejmosťou je aj ponuka zaujímavých zliav pre stálych zákazníkov

ponúkame sezónne prezutie, čistota áut je samozrejmosťou

všetky vozidlá, ktoré máme v požičovni sú poistené pre prípad všetkých poistných rizík, každé vozidlo má SK diaľničnú známku

Autom z autopožičovne toho môžete objaviť oveľa viac

Košice dokážu prekvapiť. Toto rozmanité mesto má bohatú kultúru a možnosti športového vyžitia. Aj preto sú Košice čoraz viac obľúbenou dovolenkovou destináciou. Rast turizmu v Košiciach podporuje aj dobré letecké spojenie, ktoré ťaží so synergie s Viedenským letiskom. Dostupnosť leteckého spojenia otvára turistom spoznávať nielen samotné mesto a jeho blízke okolie.

Čítať viac
Autom z autopožičovne toho môžete objaviť oveľa viac

Tipy na rezerváciu auta z autopožičovne

Ak plánujete prenájom auta, je vždy výhodnejší dlhodobý prenájom. Ak sa rozhodnete rezervovať auto z autopožičovne, je tiež dôležitá rezervácia priamo od firmy, a nie od sprostredkovateľov. Pri prenájme automobilu sa tiež musíte rozhodnúť, aký typ automobilu si prenajať.

Čítať viac
Tipy na rezerváciu auta z autopožičovne

Referencie

Ďakujeme Martinovy za jeho feedback pre našu požičovňu áut

Martin P.

S manželkou žijeme niekoľko rokov v Írsku, ale Slovensko navštevujeme každý rok. Zvyčajne si požičiame auto priamo na letisku v Košiciach, ale tento krát sme sa rozhodli využiť službu autopožičovne Košice, ktorá nám doviezla auto na letisko, kde nás v príletovej hale čakal príjemný personál, a odovzdal auto. Vďaka prenájmu od Vašej spoločnosti sme ušetrili za prenájom auta. Všetko prebehlo v poriadku, nikde sme nečakali a dostali sme auto vo výbornom technickom stave.

Referencia od pani Kataríny

Katarína M.

Od kedy chodíme na dovolenku, sme si zapožičali auto po prvý krát, trochu aj s obavami. No boli sme veľkí prekvapení a spokojní so službami autopožičovne Košice. Rezervácia prostredníctvom webu je naozaj jednoduchá. Požičané auto bolo vo výbornom technickom stave. Auto si určite prenajmeme znovu a autopožičovňu a jej služby odporúčime svojím známym.

Názor na našu autopožičovnu od pána Gregora

George

Nemôžem povedať nič zlé o vašej autopožičovni. Rezervácia prostredníctvom webu je naozaj jednoduchá. Oceňujem okamžitý výpočet ceny prenájmu auta pri rezervácii. Dokonca aj zmena rezervácie telefonicky tri dni pred vyzdvihnutím prebehla bez problémov. Vozidlo bolo úplne nové a vynikajúce v každom smere. Auto ktoré bolo naozaj pohodlné a spoľahlivé, som vrátil na Košickom letisku. Super služby. Ďakujem vám!