We are preparing the content...

...

...

...

...

...

...

The offer of cars for rent in Košice

About our, Car Rental in Košice

...

...

...

...

...

...

Autom z autopožičovne toho môžete objaviť oveľa viac

Košice dokážu prekvapiť. Toto rozmanité mesto má bohatú kultúru a možnosti športového vyžitia. Aj preto sú Košice čoraz viac obľúbenou dovolenkovou destináciou. Rast turizmu v Košiciach podporuje aj dobré letecké spojenie, ktoré ťaží so synergie s Viedenským letiskom. Dostupnosť leteckého spojenia otvára turistom spoznávať nielen samotné mesto a jeho blízke okolie.

Read more
Autom z autopožičovne toho môžete objaviť oveľa viac

Tipy na rezerváciu auta z autopožičovne

Ak plánujete prenájom auta, je vždy výhodnejší dlhodobý prenájom. Ak sa rozhodnete rezervovať auto z autopožičovne, je tiež dôležitá rezervácia priamo od firmy, a nie od sprostredkovateľov. Pri prenájme automobilu sa tiež musíte rozhodnúť, aký typ automobilu si prenajať.

Read more
Tipy na rezerváciu auta z autopožičovne

Reviews

Ďakujeme Martinovy za jeho feedback pre našu požičovňu áut

Martin P.

S manželkou žijeme niekoľko rokov v Írsku, ale Slovensko navštevujeme každý rok. Zvyčajne si požičiame auto priamo na letisku v Košiciach, ale tento krát sme sa rozhodli využiť službu autopožičovne Košice, ktorá nám doviezla auto na letisko, kde nás v príletovej hale čakal príjemný personál, a odovzdal auto. Vďaka prenájmu od Vašej spoločnosti sme ušetrili za prenájom auta. Všetko prebehlo v poriadku, nikde sme nečakali a dostali sme auto vo výbornom technickom stave.

Referencia od pani Kataríny

Katarína M.

Od kedy chodíme na dovolenku, sme si zapožičali auto po prvý krát, trochu aj s obavami. No boli sme veľkí prekvapení a spokojní so službami autopožičovne Košice. Rezervácia prostredníctvom webu je naozaj jednoduchá. Požičané auto bolo vo výbornom technickom stave. Auto si určite prenajmeme znovu a autopožičovňu a jej služby odporúčime svojím známym.

Názor na našu autopožičovnu od pána Gregora

George

Nemôžem povedať nič zlé o vašej autopožičovni. Rezervácia prostredníctvom webu je naozaj jednoduchá. Oceňujem okamžitý výpočet ceny prenájmu auta pri rezervácii. Dokonca aj zmena rezervácie telefonicky tri dni pred vyzdvihnutím prebehla bez problémov. Vozidlo bolo úplne nové a vynikajúce v každom smere. Auto ktoré bolo naozaj pohodlné a spoľahlivé, som vrátil na Košickom letisku. Super služby. Ďakujem vám!